Na co zwrócić uwagę wybierając majtki z dildo?

Majtki z dildo to nic innego jak sztuczny penis, który mocowany jest do kobiecego albo męskiego ciała. Zabawki erotyczne tego typu wykorzystywane są przede wszystkim przez lesbijki i pary heteroseksualne.

Rodzaj uprzęży ma znaczenie

Jeżeli chodzi o uprzęże to mogą one występować w bardzo wielu wersjach. Producenci mają w swojej ofercie sprzedażowej majtki z dildo, które posiadają jedynie skąpe paseczki, jak i również modele, które wyglądają jak zabudowane pół-spodnie. W sklepach erotycznych można znaleźć również specjalne wersje dla otyłych ludzi, które posiadają wspomagacze na lędźwiach.

Najpopularniejsze rodzaje

https://sexshop112.pl/wibratory/2153-koronkowe-majtki-z-wibratorem-na-pilota.html

Najpopularniejsze majtki z dildo to oczywiście strapony, które występują w wielu różnorodnych wersjach. Sztuczny penis mocowany jest przeważnie na gumowych albo metalowych obręczach. Warto wspomnieć również i o tym, że proteza może być pełna albo pusta. Do pustej protezy mężczyźni mogą włożyć swojego członka. Osoby początkujące powinny rozejrzeć się za dildami mniejszych rozmiarów, które dostarczają niesamowitych doznań podczas zabaw erotycznych. Warto inwestować tylko w te zabawki erotyczne, które są wykonane z bezpiecznych materiałów. Najlepiej sprawdzi się oczywiście specjalny silikon medyczny, który jest łatwy w utrzymaniu czystości.